RayHaber

OtonomHaber

FizikHaber

KimyaHaberleri

RaillyNews

Buharlı Düzleştirici Ütülerin Avantajları ve Dezavantajları

Günlük yaşamı daha kolay ve pratik hale getiren buharlı düzleştirici ütü son dönemlerin en çok tercih edilen elektrikli ev aletleri arasında yer alır. Gelişmiş teknolojik özelliklere sahip olan bu ürün rahat kullanım imkanı sunar. Kompakt tasarımı ile kırışıklıkları kolay bir şekilde açmanıza yardımcı olan buharlı ütü yaklaşık 20 saniyede ısınarak kullanıma hazır hale gelir. Yoğun yaşam temposunda standart kıyafetleri bile ütülemek çok fazla zaman aldığından üstün özelliklerle üretilen buharlı düzleştirici ütü en kısıtlı şartlarda dahi şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlar.


 

Portatif ütü ya da seyahat ütüsü olarak da bilinen bu ütüler istenilen her yere götürülüp kullanılabilir. Ütünün ısınmasını beklemeden ya da ütü masası kurmadan kıyafetlerdeki tüm kırışıklıklar buhar gücüyle anında açılır. Bu ürünlerde model ve fiyat seçenekleri oldukça fazladır. Hem fiyat hem de teknik özellikler bakımından Arzum buharlı düzleştirici alanının en iyileri arasında yer alır. Ürün beklentileri karşılayacak özelliklerde üretildiğinden dezavantajı ya da olumsuz kullanıcı yorumları mevcut değildir.

Buharlı Düzleştirici Ütüler Ne İşe Yarar?

Her kumaşta en etkili sonuçları veren buharlı düzleştirici ütü opsiyonel buhar özelliğine sahiptir. Böylece tüm kumaşlarda kusursuz düzlük elde edebilirsiniz. Güvenli kullanım deneyimi sunacak şekilde tasarlanan modeller ultra hafif tasarımlıdır. Bu sayede ütünüzü çantanıza atarak dilediğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Hızlı ütü yapmanızı sağlayacak 1600 W gücü ile sürekli buhar çıkışı vardır. 30 g’a kadar çıkabilen buhar gücü kırışıklıkların giderilmesi için üstün performans sunar. İç kısmında damlamayı önleyici sistem bulunan Arzum buharlı düzleştirici hem yatay hem de dikey kullanım için uygundur. Böylece ütüleme sırasında kumaşın üzerine buhar damlama olasılığı ortadan kaldırılır.Buharlı Düzleştirici Ütülerin Özellikleri ve Fiyatları

En iyi buharlı düzleştirici hangisi diye araştırdığınızda pek çok kullanıcıdan Arzum markasına ait ürünleri 
duyabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği bulunan bu ütülerde güvenlik önlemleri alınmıştır. 8 dakika kadar hareketsiz kalan ütü kendiliğinden kapanacaktır. Ütünün içindeki su tankı çıkarılabilir olup bu yönüyle kolayca doldurulabilir. İki farklı fırça başlığı bulunan Arzum buharlı düzleştirici hassas kumaşlar için file fırça, kalın kumaşlar için ise saç fırça içerir. Tam performans ile çalışabilmesi için kutu içeriğinde bulunan 200 ml. su doldurma kabı ile ütüye su ilave edilir. Bu gibi avantajlı özellikler ve ürüne ait renk seçenekleri fiyatlarda etkilidir. Online mağazadan aradığınız ürünü anında satın alabilirsiniz.

İlgili Reklamlar